“Bölgemizin en büyük yapı marketi Ermersa Yapı Market siz değerli müşterilerimizi uygun fiyat ve taksit imkanları ile binlerce çeşit ürün ile buluşturuyor.”

- Bahattin ERER

KALİTE POLİTİKAMIZ


  • Müşteri Memnuniyeti: Öncelikle, müşterilerimizin devamlı olarak bizimle çalışmalarının, memnuniyetini sağlamak ilk hedefimiz olarak belirlenmiştir. Bu memnuniyeti sağlamak için sunduğumuz hizmet ve üründe , kaliteyi birinci sırada tutmaktır. Müşteri memnuniyetine kaliteyi en üst seviyede tutarak ulaşacağımıza inanmaktayız.


  • Gelişmekte olan sektörümüzü yakından takip etmek: İnternet , dergi ve çeşitli kuruluşların düzenlemiş olduğu panel, sempozyum vb. toplantıları takip ederek sektördeki değişimi yakından izleyip, değişimleri standartlara uygun şekilde uygulamak.


  • Kalite yönetim sistemimizin koşullarına uymak, sürekli gelişmesini ve iyileşmesini sağlamak: Kalite yönetim sistemimizin koşullarını yerine getirip , şirket yönetimimizin gerçekleştirdiği haftalık toplantılarda yenilikleri belirleyerek Kalite yönetim sistemine uyarlamak ve gerekli denetimi yapmak.